NordArms TR, profesyonel savunma sistemleri ve savunma sanayi ürünleri alanında 90’lı yıllardan günümüze kadar yurt içi ve yurt dışı faaliyet gösteren bir şirket olarak savunma sanayisinin birçok ihtiyacına yanıt veriyor. AR-GE’den üretime, aracılık faaliyetlerinden ithalata kadar birçok farklı alanda aktif olarak çalışmaktadır.

Son yıllarda savunma sanayi alanında görülen birçok hamleden sonra faaliyet alanını genişleten NordArms, savunma sanayisi alanında önemli başarılara imza atmaktadır. NordArms’ın birçok farklı kategoride yer alan ürünleri savunma sanayisi ihtiyaçlarının çözümünde ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarda da beklentileri karşılamaktadır.

NordArms Savunma Sanayi Ürünleri

NordArms’ın savunma sanayisi ürünleri arasında birçok farklı hizmet yer almaktadır. Firmamız tarafından sunulan bu ürünler dünyanın en büyük firmasının kalitesinde olan vortex markası aynı seviyede dürbünler üretmekte ve satmaktadır. Savunma sanayisinde geçmişte olduğu gibi gelecek dönemde de kilit rol üstlenmektedir. Antalya merkezli olarak faaliyet gösteren NordArms, Türkiye’de savunma sanayisinde önemli çözümleri ile yükseliş hedefine sahiptir.

Şirketimizin savunma sistemleri konusundaki faaliyetlerinde sergilediği başarı sonrasında Türk savunma sanayisine katkıları da artmıştır. Bu kapsamda firmamız sadece araştırma, geliştirme ve yazılım mühendisliği ve üretim alanlarında değil, aracılık ve ithalat konularında da kurumsal faaliyetlerine devam etmektedir. NordArms güvencesiyle birçok profesyonel savunma sistemleri aktif olarak birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

tüfek Yedek Parça ve Aksesuar Üretimi

Yedek parça, aksesuar ve OEM ürünler ile savunma sanayisi için gerekli ekipmanların üretimi, araştırma ve geliştirme faaliyetleri konusunda hizmetlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda birçok farklı kategoride ürünler savunma sanayisine sağladığı katkılar ile dikkat çekmektedir. Savuma sistemleri alanında ihtiyaçlar hızlı yanı verilmesi ve yenilikçi ürünlerin geliştirilmesinde sektörün öne çıkan markalarından NordArms, silah, ekipman ve yedek parça üretimi konusunda da beklentileri karşılamaktadır.

nordarms-tr

Teknolojik savuma sistemleri alanında önemli projelere imza atan ve kısa sürede kendine yer bulan NordArms, Türkiye’de faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren kurumsal ve profesyonel faaliyetlerine hız vermiştir. Bu kapsamda birçok kategoride savunma sistemleri ürünlerine hızlı erişim sağlanabilmektedir.

NordArms Tüfekler ve Ekipmanlar

Tüfekler ve ekipmanlar kategorilerinde yer alan birçok ürün ile özellikle saha personellerinin ihtiyacı olacak ürünlerde hızlı sonuçlar alınabilmektedir. Faaliyetlerine kesintisiz olarak bu alanda da devam eden NordArms, nişancılar için gelişmiş optikler konusunda önemli projelere imza atmaktadır. Üretim konusunda silah, ekipman ve yedek parçalarda ihtiyaçlara yanıt vermektedir.

NordArms’ın tüfekler ve ekipmanlar başta olmak üzere, özellikle nişancı optikleri alanında göstermiş olduğu başarı dikkat çekmektedir. Savunma sistemleri konusundaki faaliyetlerine hız kesmeden ve başarılı şekilde devam eden NordArms, AR-GE ve Üretim alanlarında tüfekler ve ekipmanlarla da önemli hedefler bu kapsamda geliştirilen projeler ile yakalanmıştır.

NordArms Ürün Grupları

Firmamızın savunma sanayi sistemleri konusundaki faaliyetleri ve profesyonel savunma sistemleri alanında imza attığı projeleri geni bir ürün grubuna da sahip olmasını sağlamıştır. Bu kapsamda araştırma, geliştirme ve yazılım mühendisliği, silah, ekipman ve yedek parça üretimi, teknolojik savunma sistemleri ithalatı ve aracılık hizmetleri en dikkat çeken faaliyet alanları olarak tanımlanmaktadır.

NordArms’ın ürün grupları arasında yer alan başlıca kategoriler ise şu şekilde sınıflandırılabilir:

  • Silahlar
  • Ekipmanlar
  • Yedek Parçalar
  • Aksesuarlar

Optik nişancı dürbünlerinden diğer birçok farklı ekipmana ve profesyonel savunma sistemlerine kadar birçok seçenek ürün grupları arasında yer almaktadır. Savunma sanayine katkı sağlayan önemli pek çok farklı hizmet ile ihtiyaçlara yanıt vermeye devam ediyoruz. NordArms güvencesiyle profesyonel birçok savunma sistemine ulaşabilirsiniz.

Similar Posts