Profesyonel savunma sistemleri ile Türk savunma sanayisinde hızlı bir yükseliş yaşayan NordArms, OEM ürünler, yedek parça ve aksesuar alanında önemli atılımlar gösterdi. Savunma sanayi ürünleri arasında AR – GE ve üretim aşamasında savunma sanayine yönelik hamleleri dikkat çeken NordArms, savunma sistemleri konusunda önemli başarıları hedefliyor.

Araştırma, geliştirme ve yazılım mühendisliği alanında benzersiz projeler için güçlü bir ekiple yola çıkan NordArms, silah ekipman ve yedek parça üretimi konusunda Türk savunma sanayisinde yeni bir rakip olarak yükselişini sürdürüyor. Savunma sanayisinin öneminin her geçen gün arttığı bir dönemde NordArms tarafından yapılan AR – Ge ve üretim faaliyetleri ise birçok ihtiyaca yanıt vermeyi başarıyor.

SAVUNMA SANAYİ ÜRÜNLERİNDE BÜYÜK BAŞARI!

Savunma sistemleri konusunda faaliyetleri ile büyük bir başarı yakalayan NordArms, savunma sanayisinin günümüz ihtiyaçlarını doğru analiz ederek faaliyet göstermeye devam ediyor. Özellikle araştırma, geliştirme ve yazılım mühendisliği alanında ihtiyaçlara verdiği yanıt dikkat çekiyor.

Silah, ekipman ve yedek parça üretimi konusunda da önemli atılımlar gösteren NordArms, AR – GE ve üretim alanında son yıllarda Türkiye’nin savunma sanayisinde gösterdiği başarıya katkı sunmaya hazırlanıyor. Savunma sanayi ürünlerinde saha personellerinin ihtiyaç duyacakları birçok üründe yenilikçi çözümler de üretilmeye devam ediyor.

TEKNOLOJİK SAVUNMA SİSTEMLERİNDE LİDER!

Türkiye’nin savunma sanayisi alanında gösterdiği başarı son yıllarda tüm dünya tarafından yakından takip ediliyor. Bu kapsamda sektörde faaliyet gösteren NordArms gibi yenilikçi şirketler AR – GE ve üretim dışında ithalat ve aracılık faaliyetleriyle çözüm üretme başarısı göstermeye devam ediyor. Teknolojik savunma sistemleri ithalatı ve aracılık hizmetlerinde de sektör için önemli profesyonel çözümler getirmesi stratejik açıdan da konumunu güçlendirmektedir.

Savunma sanayinde belki de en çok ihtiyaç duyulan silah, ekipman ve yedek parça üretimi konusunda da yükselişini sürdüren NordArms, başarılı kadrosuyla Türkiye’nin savunma sanayisinin geleceğinde söz hakkı sahibi olmaya hazırlanıyor. Güvelik güçlerinin saha operasyonlarında ihtiyaç duyacakları pek çok taktik ekipman ve aksesuar konusunda da önemli başarı gösteren ürünler dikkat çekiyor.

SAVUNMA SANAYİSİNE KATKI SAĞLIYOR!

Türk savunma sanayisinde son yıllarda öne çıkan birçok proje, NordArms gibi birçok şirketin katkılarıyla gerçekleştiriliyor. Türkiye’de sayıları her geçen gün artan bu şirketler, Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere savunma sanayisinde yer alan tüm birimler için farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor.

NordArms tarafından geliştirilen ve satışa sunulan silahlar, ekipmanlar, yedek parçalar ve aksesuarlar sayesinde Türk savunma sanayisine ciddi bir katkı sunuyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve bu kapsamda başarılı AR – GE ve üretim faaliyetleriyle sektörde önemli bir yer edinen NordArms, Türk savunma sanayisine sağladığı katkılarla öne çıkıyor.

TÜRK SAVUNMA SANAYİSİ DÜNYANIN GÜNDEMİNDE!

Türkiye’nin son yıllarda savunma sanayisi alanında gösterdiği başarı sadece yurt içinde değil, küresel düzeyde de yakından takip ediliyor. Özellikle SİHA ve İHA başarısı başta olmak üzere birçok Türk savunma sanayi şirketi tarafından geliştirilen ürünler dünya genelinde ses getirmeyi başarıyor.

Türk savunma sanayisi şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteren NordArms, savunma sistemleri konusunda önemli atılımlarıyla yakın takibe alınan firmalar biri olmayı başardı. Bu kapsamda hem araştırma, geliştirme ve yazılım mühendisliği hem de üretim, aracılık ve ithalat alanlarında ses getirmeyi başarıyor. NordArms profesyonel savunma sistemlerinin gelecek dönemde de Türk savunma sanayisine katkılarının hız kesmeden devam etmesi bekleniyor.

Similar Posts